Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Co říct - prostě boží, boží, boží!!! Roky jsem toužila po "naducané" peřině, nejdřív jsem zkusila péřový polštář u jiného výrobce (českého) a bylo to hrozné zklamání, pak jsem zkusila tuto slovenskou firmu a můžu říct, že jsem z nich úplně nadšená - peřina je prostě boží! (a za stejnou cenu, jako u české firmy nekvalitní polštář.....), spí se mi jako v bavlnce :-))) takže ještě budu dokupovat zbytku rodiny :-d

2021-12-6

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Kvalitní zboží za rozumnou cenu. Objednávám již podruhé a budu přiobjednávat další přikrývku řady Excelent. Je nadýchaná a příjemná. Děkuji za polštářek, který jste mi zaslali s první objednávkou.

2021-12-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost + komunikace super , lehoučké nadýchané prachové peří

2021-11-30

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Nakupuji již po několikáté :) vše proběhlo v pořádku. Dodací doba je delší a ocenila bych více komunikace - např. info, že byla zásilka odeslaná apod. Ale trochu trpělivosti se u obchodu vyplatí

2021-12-5

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost vyřízení a zaslání

2021-11-17

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Všechno super, rychlost dodání a kvalita zboží za super cenu!! Dcerka je z peřinky nadšená ♥️

2021-11-14

Zbavte se předsudků z peří a prachového peří a s ním spojených alergií.

Několik let se péřové a péřové výrobky nesprávně považovali za alergie vyvolávající - ale to je mýtus, který přetrvává díky vzpomínkám na staré babiččiny peřiny, které nebyly hygienicky ani sterilně ošetřené. To však neplatí v dnešní době.

Naše péřové výrobky jsou z peří a prachového peří hygienicky zpracovaného za použití ekologických pracích prostředků a splňujíce EU normu. Jsou sterilizované při teploce 130°C, takže uvnitř se nenacházejí žádné živé organismy. Díky tomu peří a prachové peří již není hrozbou pro alergiky.

Naše výrobky jsou šité z hustotkanej 100% bavlněné látky, která brání pronikání peří na povrch a zabraňuje vniku roztočů dovnitř. Na rozdíl od výrobků z dutého vlákna, které jsou šité z řidší tkaných látek.

Několik důvodů návratu k péřovým přikrývkou a polštářem

  • Peří je přírodní materiál spolu s 100% bavlnou garantuje vysokou snášenlivost
  • Hřejivost - peří udržuje teplotu 4x lepší než duté vlákno
  • Hydroskopickosť - peří má schopnost přijímat vlhkost z vašeho těla a přitom si zachovává své původní vlastnosti, což při dutém vlákně není možné
  • Životnost - při dobrém zacházení a údržbě péřový přikrývka vydrží i 20 let, polštář 5.
  • Péřový přikrývka i polštář se výborně přizpůsobují tvaru vašeho těla.

Možnost praní
Nový způsob zpracování peří a prachového peří a současně kvalitní látky umožňují praní přikrývek a polštářů. Na praní doporučujeme používat větší bubnové pračky a prát při teplotě maximálně 60 °C za použití měkkých pracích prostředků. Po vyprání sušit v bubnové sušičce za přidání 2-3 tenisových nebo k tomu určených míčků.

Jak vybírat
Při koupi přikrývky doporučujeme vyšší procento prachového peří. Čím vyšší je podíl prachu tím je přikrývka lehčí při stejné hřejivosti. Zkuste 90% husacího prachu a nic jiného už nebudete chtít. Při koupi polštáře podíl prachu není až tak potřebný jako u přikrývky, stále však platí čím vyšší podíl prachu tím je výrobek kvalitnější.

Alergie
Lidé často spojují peří s alergií, což je nesprávné. To mohlo platit v minulosti, ale ne pro dnes zpracovaném peří a prachu. Roztoči nežijí z peří ale z rohoviny naší pokožky. Alergie na peří se vyskytuje ojediněle.
Kazetový přikrývka:

Je tvořen kazetami ve tvaru kostek.

Kazety jsou předělené přepážkou, která zabraňuje přemisťování peří, přičemž zároveň nevznikají studené spoje. Tento přikrývka můžeme prát při teplotě maximálně 60 °C. Doporučujeme používat jemné prací prostředky. Po vyprání dobře vysušit (bubnová sušička).
Jak se správně starat o přikrývky a polštáře
Peří není náročné na údržbu. Po dodržení následujících instrukcí se můžete spolehnout, že Vaše přikrývky a polštáře dlouho vydrží v dobrém stavu.

  • Po použití protřepat
  • pravidelně větrat
  • Uskladňovat na suchém a větraném místě
  • Nevystavovat přímému slunečnímu záření

Věříme že pod našimi přikrývkami se Vám bude spát příjemně.


Ověřené našimi zákazníky

Až 100% našich zákazníků nám dalo refrenciu. Tyto recenze sbírá společnost Heuréka. Děkujeme.

-> Přejít na hodnocení na Heureka.cz

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out